NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

Březen 2007

Fotogalerie 1

29. března 2007 v 15:27


Vše o Kate :-)

28. března 2007 v 16:49 Kate Hudson

Kate a láska

Chris Robinson (39), manžel známé herečky Kate Hudson a rocker ze skupiny Black Crows požádal o rozvod. Důvodem je zřejmě oboustraná nevěra.Pár žije již do srpna odděleně a k trvalému návratu nepomohla ani společná dovolená při kempování v přírodě. Kate byla od té doby často viděna ve společnosti svého hereckého kolegy Owena Wilsona, se kterým si zahrála v jejím nejnovějším snímku My dva a Křen. Pravděpodobně chtěla veřejnost připravit na další vývoj událostí, když ve stejné době začala prohlašovat, že dokonalé manželství neexistuje. Pokud jde o rockera, Kate již několikrát řekla, že zavírá oči nad tím, co se děje v zákulisí při jeho turné. Zpěvák již podal žádost o rozvod kvůli "nesmiřitelným rozporům". Žádá v něm také, aby byl jejich syn Ryder (2,5) svěřen do společné péče.

Co jste o ní možná nevěděli

- za nejlepší cvičení považuje zvedání svého 3.letého syna

- ráda nakupuje, za jeden den je prý schopna utratit tisíce dolarů

- umí hrát prý skvěle na kytaru

- její matkou je herečka Goldie Hawn

- otec je Bill Hudson ale vychovával jí matčin přítel Kurt Russel

- každé ráno běhá a miluje čokoládu

- kvůli filmovému partnerovi Owenu Wilsonovi opustila manžela

- za roli v Na pokraji slávy byla novminována na oscara

.


Fashion

26. března 2007 v 23:37 Emma Watson

Vše o Alexis :-)

14. března 2007 v 22:19 Alexis Bledel

...about

Alexis se narodila 16. září 1982 v Houstonu, v Texasu. Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Jako 16 ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.
Alexis se pak v New Yorku přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000.


Všechno o Reese

13. března 2007 v 14:08 Reese Witherspoon

O udílení Oscarů

Reese Witherspoon, získala v neděli 5. března 2006 svého prvního Oscara. Americká filmová akademie ocenila její ztvárnění postavy June Carter Cashové v biografickém snímku Walk the Line Oscarem za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. "Když jsem vyrůstala v Tennessee, nikdy jsem si ani na chvíli nepomyslela, že bych se někdy mohla ocitnout tady," uvedla ve své děkovací řeči k slzám dojatá Reese Witherspoon. Herečka narážela na svá školní léta, která trávila přímo v samém srdci country music, Nashvillu. Ostatně, jejímu dojetí ze sálu přihlíželi i její rodiče, dodnes žijící v Nashville.
Reese však nebyla oním příslovečným rozeným talentem. Její zpěv měl na počátku určité nedostatky, někdy podpořené i pořádnou trémou. Všechny tyto nedostatky se jí však podařilo
postupem času odstranit a její pěvecké podání se tak posunulo k naprosté dokonalosti.
Letošní udílení Oscarů bylo pro Reese hvězdným zakončením úspěšné série posledních několika týdnů. Za stejnou roli totiž již získala ocenění v několika dalších anketách, za všechny jmenujme například cenu Bostonské společnosti filmových kritiků, cenu Newyorské společnosti filmových kritiků, Screen Actors Guild nebo Zlatý glóbus.
Film Walk the Line můžete v současné době shlédnout v českých kinech, k filmu byl navíc na značce Sony BMG Music vydán i stejnojmenný soundtrack, obsahující všechny písně z filmu a bonusové nahrávky v podání Reese Witherspoon a Joaquina Phoenixe jako Johnnyho Cashe.

Rozchod s Ryanem?

Reese Witherspoonová (30) opustila Hollywood a spolu se svými dvěma dětmi se odstěhovala zpátky domů do Charlestonu v Jižní Karolíně. Oscarová herečka v říjnu oznámila, že se po sedmi letech manželství rozvádí s manželem Ryanem Phillipem (32).
Reese se se svým manželem seznámila na oslavě svých 21. narozenin. Později si spolu zahráli v moderní adaptaci románu Choderlose de Laclose Velmi nebezpečné známosti. Vzali se v roce 1999. Krátce po svatbě se jim narodila dcerka Ava Elizabeth. Chod šťastného manželství nabouraly až Ryanovy nevěry, které se snažili vyřešit, tím že si pořídili další dítě, syna Deacona. Na chvíli se jim podařilo jejich problémy zažehnat, ale Ryan je nenapravitelný proutník, který si nedá říct. Po dalších nevěrách Reese na její narozeniny koncem března opustil a ani jejich dvě děti ho doma neudržely.
Podle sloupkařky listu New York Post Lizy Smithové byla herečka znechucena jak manželstvím, tak životem v Hollywoodu, a zatoužila se vrátit ke svým jižanským kořenům.
Usadila se opět v Charlestonu, aby měla blíž ke své rodině, a obě své ratolesti zapsala do místní státní školy. Reese, která v poslední době patří k nejžádanějším herečkám, se proslavila rolí v komediích Pravá blondýnka a letos získala Oscara za hlavní roli ve filmu o zpěvákovi Johnny Cashovi Walk the Line. Její manžel Ryan také prožívá jedno z nejúspěšnějších období své kariéry - hrál v letošním překvapivém oscarovém hitu, dramatu Crash, a do kin vtrhl i v novém filmu Clinta Eastwooda Vlajky našich otců.

Reese a role

Ztvárnila na plátně již spoustu nezapomenutelných rolí. Za roli energické vysokoškolačky Tracy Flick v satirickém filmu Alexandra Paynea Kdo s koho z roku 1999 byla nominována na Zlatý glóbus, Independent Spirit Award, American Comedy Award, National Society of Film Critics Award a Online Film Critics Award, přičemž dvě poslední nominace proměnila. Druhou nominaci na Zlatý glóbus jí přinesl komediální hit z roku 2001 Pravá blondýnka, v němž si zahrála nezkrotnou vegetariánku Elle Woods, která usiluje o právnický titul na Harvardu.
V roce 2002 si Reese zahrála v dalším filmovém hitu - romantické komedii Holka na roztrhání. V následujícím roce se vrátila do role Elle Woods v úspěšném pokračování Pravá blondýnka 2, u nějž také zastala roli vedoucí výroby. Poté založila vlastní produkční společnost Type A Films.
Poprvé získala pozornost publika a kritiků po svém hereckém debutu ve filmu Roberta Mulligana V měsíčním svitu z roku 1991. Poté si zahrála ve filmech A Far Off Place, Jackova ukolébavka, Milenec nebo vrah, Velmi nebezpečné známosti a Soumrak. Svůj komediální talent objevila v nezávislém filmu Maniak, který jí přinesl dvě ocenění pro nejlepší herečku na dvou mezinárodních filmových festivalech. Mezi její další filmy patří Pleasantville: Městečko zázraků, Jak je důležité míti Filipa a Jarmark marnosti.

Rozhovor s Reese

13. března 2007 v 9:21 Reese Witherspoon
Reese je v poslední době nejžádanější herečkou v Hollywoodu. Předběhla dokonce Julii Roberts. Takže tady máte rozhovor s Reese :-)

Gratulujeme k Oscarovi Reese. Splnila sis svůj životní sen?
Já si nepotrpím na ceny... (smích). Samozřejmě že jsem štěstím bez sebe. Už jako malá jsem si zkoušela děkovnou řeč doma před zrcadlem. Jsem tak šťastná. Díkybohu za to.
Takže můžeš říct, že přijetí role June Carter-Cash ve filmu Walk The Line se nakonec ukázalo jako dobré životní rozhodnutí...
Jakou ode mě čekáte odpověď? Bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Netvrdím ale, že jsem zprvu neměla z této role strach. Ještě nikdy jsem nehrála skutečnou žijící postavu. Pociťovala jsem proto opravdu velkou odpovědnost vůči ní a vůči její rodině. Teď, když držím v ruce Oscara, říkám, že se mi ta práce snad povedla. Hodně jsem se na natáčení nadřela.
Musela to být skutečná výzva...
Ano, skutečně obrovská výzva. Musela jsem se poprat s hudbou a hlavně to bylo opravdu hodně časově náročné natáčení.
Na plátně to mezi tebou a Joaquinem Phoenixem skutečně jiskřilo...
Jak jsem již říkala, natáčení trvalo opravdu dlouho a my se profesionálně sblížili.
Šest měsíců před natáčením jsme začali zkoušet a pak následovalo to předlouhé natáčení. Nakonec jsme si oba lezli na nervy a nemohli jsme se ani vystát. Bylo to opravdu těžké, neboť jsem ještě nepracovala na projektu, kde bych byla tolik závislá na jednom člověku. Cítila jsem k Joaquinovi velký závazek a mám pocit, že se to přeneslo i na něj.

Ty a tvůj manžel Ryan Phillippe jste oba skutečně vytížení herci. Jak se dá skloubit tak časově náročná práce s péčí o rodinu?
Když jsem pracovala na snímku Walk The Line, tak se Ryan staral o děti. Teď je zase on na natáčení a o naše děti se starám já. Snažím se s nimi být co nejvíc. Mám pocit, že se nám daří udržet rovnováhu mezi prací a rodinou. Bez ochotných babiček a odpovědné práce naší chůvy bych ale určitě nebyla tam, kde jsem teď.
Jak se stavíš k zvěstem, že vaše manželství s Ryanem prožívá krizi?
Vím, co je pravda a co jsou pouhé lži. Já žiji svůj život a ne život té ženy z titulní stránky. Jednoduše nečtu bulvár, a tak mě tyto věci netrápí.
A neubližuje to ani tvým dětem?
Moje dcerka Ava je splachovací. Takové věci ji nezajímají. Dá se říct, že jsme si už i zvykli na paparazzi fotografy. Musíme se víc hlídat, ale už to ani nevnímáme. Dcera to bere stále jako hru. Maminka je slavná, a tak se nedá nic dělat.
Neomezuje tě někdy tvoje rodina?
Několikrát jsem musela odříct roli. To ale patří k mému životu. Chtěla jsem mít děti, a tak se musím snažit profesionální i rodinný život nějak skloubit. Momentálně už nemůžu brát dcerku mimo město na natáčení, neboť chodí do školky.
Nemáš někdy výčitky svědomí, že své děti opoušíš?
Někdy mi připadá, že něco dělám špatně. Doufám, že jak budou děti trošku starší a samostatnější, tak se to všechno samo spraví. Snažím se je neopouštět víc než na tři dny. Když jsem mimo domov, každou volnou chvíli jim volám. Máme spolu krásný vztah.
Nemyslíš si, že by se jim lépe žilo v normální rodině než v rodině filmových hvězd?
Snažíme se být dobrými rodiči. Mám pocit, že nezáleží na profesi, ale hlavně na tom, jak se v té konkrétní rodině milují a kolik je tam lásky.
Chtěli byste mít s Ryanem ještě další děti?
My to nijak neplánujeme. Miluji děti, ale zatím nevím. Jsem ještě mladá žena. Mám stále ještě hodně času.
Máš pocit, že bude těžké pracovat na dalším filmu poté, co jsi získala Oscara?
Možná. Dávám si záležet na tom, jakou roli přijmout. Pečlivě si vybírám. Nikdy ale nemůžete vědět, co se zrovna přihodí.
Toužíš hrát v dalším muzikálu?
Walk The Line byl úzce spjatý s hudbou. To mě moc bavilo. Chtěla bych pracovat na nějakém velkém muzikálu na Broadwayi. To by mohlo být zábavné.
Předávání Oscarů je velká událost. Rozmýšlela jsi hodně, jak se oblečeš?
Miluju hadříky, a tak jsem samozřejmě všechno hodně promýšlela. Nejhezčí okamžik ale stejně nepřišel na červeném koberci. Ten se dostaví až o hodně později, když jsem dostala domů. Svlékla jsem se, odlíčila se, lehla si vedle svého muže a teprve v tu chvíli mi došlo, jak jsem šťastná. (jc)Photos :))

9. března 2007 v 15:04


http://www.gilmoregirls.org/images/group/86.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/80.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/78.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/40.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/5.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/16.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/19.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/42.jpg

http://www.gilmoregirls.org/images/group/64.jpg