NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

životopis Drew

27. února 2007 v 22:33 |  Drew Barrymore

Drew BarrymoreObrázek “http://www.celebopedia.com/drew-barrymore/images/drew-barrymore.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://www.sinema.com/pic/kisiler/d/drew_barrymore_150.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://images.movieeye.com/images/celebs/drew_barrymore.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Andrew (Drew) Blythe Barrymore se narodila 22.2.1975 v Californii. Otec John Drew, matka Ildiko Jaid, oba prarodiče byli herci. Za kmotra jí byl režisér Steven Spielberg a za kmotru herečka Sophia Loren, tak se od malé Drew očekávalo, že bude kráčet v hereckých stopách. Už ve dvou letech se objevila v televizním filmu Suddenly Love, o dva roky později ve filmu Alteres States. Do širšího podvědomí se dostala ve svých sedmi letech, kdy si zahrála holčičku Gertie ve filmu E.T.mimozemšťan. Obrovský úspěch jí přinesl role ve filmu Irreconcilable Differences (1984) a Firestarter (1984).

Poté nedokázala zvládnou popularitu, chodila na večírky a v devíti detech se opíjela, v deseti začala kouřit marihuanu, a ve dvanácti přešla na kokain. Nakonec skončila v rehabilitačním centru. Touha po herectví byla větší než závislost na drogách, tak se úspěšně vyléčila. Později o svých zkušenostech napsala autobiografii Little Girl Lost. V roce 1992 si zahrála ve filmu Poison Ivy, o rok později v televizním filmu The Amy Fischer story. Následovali filmy jako jsou Pistolnice, horor Vřískot, role novinářky Josie Gellerové, která se kvůli článku vrátí na střední školu ve filmu Nepolíbená, akční komedie Charlieho andílci, kde se dočkala i neméně úspěsného pokračování, Baba na zabití,……….

Byla dvakrát dvaná. V 19 letech se provdala za herce Jeremyho Thomase, ale manželství netrvalo dlouho (1994-1995) jako i to druhé s Tomem Greenem (2001-2002).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama