NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

Otázky pro Emmu

25. února 2007 v 13:37 |  Emma Watson
Obrazek

O: Co se stane ve čtvrtém filmu s tvou postavou Hermiony?
E: Najde si přítele a Harry a Ron z toho budou v šoku. Zvláště pak pro Rona. Nikdy si neuvědomil, že je Hermiona děvče a je pro něj velice těžké, když se Hermione dostává pozornosti od jiného chlapce. A ještě k tomu když ten kluk, co s ním jde Hermiona na ples, je jeho vzorem, má ho za hrdinu.

O: Museli jste brát lekce tance kvůli scénám z plesu. Jaké to bylo?
E: Velice zábavné, protože klukům to opravdu nešlo. Tohle je první HP film, kde se o sebe holky a kluci poprvé projevují zájem. Často to vede k trapným situacím a to je patrně hlavně v tanečních scénách. Všechna děvčata byla nadšená z toho, že se budem učit, jak se správně hýbat, ale kluci si jen pomysleli: "Opravdu po mě nechtějte, abych šel na taneční parket"

O: A co ty? Byl pro tebe tanec těžký?
E: Ano, trochu mě to zklamalo. Vlastně jsme se museli učit velice obtížný valčík, ale režisér naštěstií nechtěl, aby byl náš výkon profesionální. Chtěl, aby byly vidět naše nemotorné pohyby.

O: Je pro tebe lehčí mít rande teď, když jsi slavná?
E: Vlastně ne, pořád je to těžké. Jsem jen obyčejná puberťačka, která neví, jak mluvit s klukama. A nemyslím si, že je rozdíl v tom, jestli jste slavní nebo ne.

O: Máš kluka?
E: Neměla jsem na to vůbec čas. Filmuju jedenáct měsiců v roce a když mám volno, chci být s přáteli a s rodinou. Take musím dělat věci do školy a podobně..

O: Vždyť můžeš mít skvělého kluka z natáčení, například Daniela...
E: Ale vůbec ne, Dan je JEN kamarád. Kolovali drby, kde se o nás dvou psalo, ale my se tomu jen smáli. Lide píšou spoustu divných věcí. Na začátku jsem četla každé slovo a byla jsem hrozně naštvaná, ale teť vím, že je lepší způsob: Smát se tomu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pája pája | E-mail | Web | 22. dubna 2008 v 18:08 | Reagovat

co se stane s Brumbálem ve 7 díle????? a co 6 už je v tv????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama