NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

něco o Rose

24. února 2007 v 19:04 |  Rose McGowan
Rose McGowan se narodila 5. září 1973 ve Florencii v Itálii - v rodině s pěti dětmi. Její otec byl Ir a pracoval jako umělec a matka byla Francouzka a byla spisovatelka, která nyní pracuje pro microsoft. Své dětství strávila ježděním po Evropě. Když jí bylo 10 let, její otec opustil matku kvůli chůvě. Její rodiče se pak rozvedli a Rose se přestěhovala k babičce do Gig Harboru ve Washingtonu.
Jejím prvním úspěšným filmem byl The Doom Generation. Dobrý výkon, který předvedla, přispěl k tomu, že byla nominována na objev roku na 1996 Independent Spirit Awards. K tomu jí pomohl také horor Vřískot, kde si zahrála kamarádku, kterou vrah zabil ve dveřích garáže.
http://cache.eonline.com/Gossip/Fashion/Images2005/mcgowan.rose.011905.jpghttp://img186.imageshack.us/img186/5140/rosemcgowan25nu.jpg
Od této doby Rose hrála ve filmech non-stop. V roce 1997 hrála dokonce ve čtyřech filmech, které se objevily na Sundance Film Festival: Going All the Way, Lewis & Clark & George, miniaturní role v Nowhere a krátký film Seed. V roce 1998 Rose hrála s Benem Affleckem a Peterem O'Toolem v thrileru Phantoms a v nezávislém filmu Southie, který vyhrál nejlepší snímek na Seattle Film Festival 2000.
Už předtím, v roce 1997 Rose potkala šokujícího rockera Marilyna Mansona. Manson se právě přistěhoval do Hoolywoodu a říkal: "Jediného člověka, kterého chci potkat je Rose McGowan." Tenkrát ještě měla milence, ale nebyla s ním šťastná a tak vztah skončila. Zanedlouho potom začala chodit s Marilynem. Žili spolu dlouho a v roce 1999 ji Manson požádal o ruku. Bylo to prý velmi romantické: Leželi ve vaně a kolem hořely svíčky. Rose oznámila, že se za něho vdá, i když to nikdy neudělala, ale koupili si spolu dům. V lednu roku 2001 se rozešli. "Byla to skvělá láska. Ale náš životní styl je jiný." řekla Rose.
Nějaký čas po tom měla rande s Davidem Zczenkem, vrchním editorem časopisu Men's Health. Potkali se na koncertě Bruce Springsteena v Las Vegas. "Springsteenovy koncerty jsou hodně dlouhé a já jsem měla velký hlad. Najedla jsem se a chystala se odejít, ale-jako typická herečka-neměla jsem peníze. David stál za mnou a já jsem se na něho otočila a zeptala se: 'Moc se omlouvám, ale nepučil by jste mi peníze? Moc je potřebuji.' On mi půjčil a pak jsme byli spolu", řekla o seznámení Rose.
Další Roseina role byla v roce 1999,v temné komedii Jawbreaker. Dále si zahrála v Monkeybone a v Ready to Rumble, který byl o dvou Wrestlingových fanoušcích.
V roce 2001 se Rose dostala do Charmed, kde hrála nejmladší ztracenou sestru Halliwellových sester- Piper (Holly M. Combs) a Phoebe (Alyssa Milano). Chvíli po tom překvapila svým novým vzhledem, kdy si udělala z černých vlasů červeno-rezavé vlasy. "Ze svého starého vzhledu jsem byla unavená", říká. Strávila prý 12 hodin zesvětlováním vlasů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama