NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

Její filmy

27. února 2007 v 22:53 |  Drew Barrymore
Tady máte pár filmíků od Drew. Některé z nich máte pak níže rozepsané. Teď je jich sice málo, možná jich časem přibyde. Tak hezké počteníčko :-))

2004 A Confederacy of Dunces - Darlene
2004 50x a stále poprvé
2003 Charlieho andílci: Na plný pecky
2003 Baba na zabití
2002 So Love Returns
2002 Milujte svého zabijáka
2002 Who is Alan Smithee?
2001 Kluci v mém životě
2001 Freddyho úlet
2001 Donnie Darko
2000 The Making of
2000 Charlieho andílci
2000 Titan A.E.
2000 Skipped Parts
1999 Olive, the Other Reindeer
1999 Nepolíbená
1998 Co se doma usmaží
1998 Věčný příběh

50x a stále poprvé


http://movies.apple.com/trailers/sony_pictures/50_first_dates/images/keyart_02.jpghttp://www.filmfodder.com/movies/reviews/50_first_dates/images/50_first_dates.jpg
Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth (Adam Sandler) má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Dlouhodobý vztah u něj nepřipadá v úvahu - zhatil by jeho dlouholetý sen o výpravě na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Když se konečně přiblíží možnost, že by se Henryho sen stal skutečností, dojde během zkušební jízdy jeho škuneru k nečekané nehodě. Osud jej pak zavede do místní kavárny Hukilau, kde se setkává nejen s podezřívavými pohledy hostů, ale také s mladou a krásnou Lucy Whitmore (Drew Barrymore), jejíž šarm mu ihned učaruje.
Henry neodolá čerstvé vzpomínce na Lucy a její metodický způsob rozpitvání oplatek, ze kterých před jeho udiveným zrakem postavila dokonalý model vigvamu, a následující den navštíví kavárnu znovu. Lucy opět sedí sama se svými oplatkami, ze kterých tentokrát skládá velmi dekorativní srub. Když se jí u obdivuhodné vaflové stavby nedaří upevnit dveře, Henry vycítí svou příležitost, popadne párátko a problém elegantně vyřeší. Henry se dá s Lucy do řeči a během zajímavé konverzace o oplatkách a mořských savcích v ní začíná nacházet stále větší zalíbení. Poruší své vlastní pravidlo o seznamování s místními děvčaty a domluví si s Lucy další schůzku. Když ale následující den dorazí a odvolává se na předchozí setkání, Lucy jej považuje za blázna a zavolá pomoc. Lucy nemá ani nejmenší ponětí, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života…
Baba na zabití

Alex (Ben Stiller) a Nancy (Drew Barrymore) velmi výhodně zakoupí dům na Brooklynu, který má však jedinou drobnou vadu. V jeho prvním patře žije nájemník. Lépe řečeno nájemnice. Velmi stará a na první pohled sympatická babička (Eileen Essel). Soužití trojice v jednom domě ale není lehké. Paní je poněkud hluchá, občas v noci u velmi hlasitě puštěné televize usne, je členkou početného dechového orchestru a neustále má nějaké závady v domácnosti. Hučí jí vodovodní trubky, běhají po bytě potkani a myši, potřebuje vynést smetí apod.
Baba na zabitíManželé zprvu staré paní rádi pomohou, ale velmi záhy zjistí, že je dost využívá a že sami se ani pořádně nevyspí, natož, aby mohli přes den pracovat. Díky ní také oba přicházejí o svou práci. Začíná zmiňovaný souboj, jehož cílem je jediné. Zbavit se jí. Ať už odsunem na jiné místo planety nebo raději její totální likvidací. Metody, které manželé používají, skutečně někdy připomínají slavnou sérii komedií s malým Kevinem.
Baba na zabitíJsou však snad ještě více nereálné. Např. metoda promáčení si vlastního stropu v naději, že se pod stařenou protrhne a propadne skrz něj. U některých scén prostě vybuchnete smíchy. Možná vás napadne, že místy film není ani tak komedií jako spíš parodií na komedie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který z filmů se ti líbí nejvíc?

Baba na zabití 21.1% (4)
Věčný příběh 5.3% (1)
Nepolíbená 10.5% (2)
50x a stále poprvé 36.8% (7)
Charlieho andílci 10.5% (2)
jiný film 15.8% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama