NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

about Kate :)

25. února 2007 v 16:07 |  Kate Hudson

Kate Hudson

http://www.celebopedia.com/hudson/images/kate_hudson.jpghttp://www.kate-hudson.com.ar/pictures/kate-hudson.jpghttp://img.timeinc.net/people/i/2006/features/theysaid/060717/kate_hudson.jpg
Narodila se 19.dubna 1979 v Los Angeles, ve znamení Berana. Je dcerou zpěváka a herce Billa Hudsona a herečky Goldie Hawnové. Vyrůstala u matky a jejího dlouholetého druha, herce Kurta Russella. Absolvovala hereckou školu Crossroads v Santa Monice a jako herečka začínala menšími rolemi v dramatických TV seriálech Party of Five (Večírek pro pět) a EZ Streets.

Její první velkou film. příležitostí se stala postava naivní a nešikovné Cindy, která po všech peripetiích silvestrovské noci nalezne skutečnou lásku, v hořké komedii 200 cigaret (r. R. B. Garciaová). Skutečný průlom v její kariéře však znamenala teprve role atraktivní suverénky Penny Lane, hlavy skupiny fanynek zvaných Kapelnice, v hudební retrokomedii z rockového zákulisí Na pokraji slávy (r. C. Crowe).

Tato vedlejší úloha, původně zamýšlená pro Sarah Polleyovou, jí vynesla Zlatý glóbus 2000 a nominaci na Oscara 2000. Další filmy v její kariéře jsou Dr. T. a jeho ženy "Dr. T & the Women" (2000) v roli Dee Dee dcery gynekologa a historický příběh z 19. století Čtyři pírka "The Four Feathers" (2002).

Z pěti jejích vlastních a nevlastních sourozenců se herectví věnuje starší bratr Oliver Hudson. Od 1999 je jejím životním partnerem Chris Robinson, zpěvák rockové skupiny Black Crowes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je tvůj názor na Kate?

Jo, je to kočka :-) 50% (2)
Je hezká 25% (1)
Moc ji neznám 0% (0)
Nesnáším ji! 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama