NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

About Emma

25. února 2007 v 13:22 |  Emma Watson

Emma Watson


ema1.jpg
Emma se narodila 15. dubna 1990 v Oxfordu, v Anglii, ve znamení Berana. Emma své herecké zkušenosti sbírala už od malička v různých divadelních představeních. V sedmi letech pak vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.

Emma zbožňuje zvířata, nejvíc kočky, doma má dvě - Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, protože i když je to obr, umí být velmi citlivý. Emma Watson ztvárňuje už počtvrté, Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.
Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Ze sportu ji baví hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Do jejích oblíbených aktivit patří především navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama