NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

Únor 2007

Její filmy

27. února 2007 v 22:53 Drew Barrymore
Tady máte pár filmíků od Drew. Některé z nich máte pak níže rozepsané. Teď je jich sice málo, možná jich časem přibyde. Tak hezké počteníčko :-))

2004 A Confederacy of Dunces - Darlene
2004 50x a stále poprvé
2003 Charlieho andílci: Na plný pecky
2003 Baba na zabití
2002 So Love Returns
2002 Milujte svého zabijáka
2002 Who is Alan Smithee?
2001 Kluci v mém životě
2001 Freddyho úlet
2001 Donnie Darko
2000 The Making of
2000 Charlieho andílci
2000 Titan A.E.
2000 Skipped Parts
1999 Olive, the Other Reindeer
1999 Nepolíbená
1998 Co se doma usmaží
1998 Věčný příběh

50x a stále poprvé


http://movies.apple.com/trailers/sony_pictures/50_first_dates/images/keyart_02.jpghttp://www.filmfodder.com/movies/reviews/50_first_dates/images/50_first_dates.jpg
Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth (Adam Sandler) má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Dlouhodobý vztah u něj nepřipadá v úvahu - zhatil by jeho dlouholetý sen o výpravě na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Když se konečně přiblíží možnost, že by se Henryho sen stal skutečností, dojde během zkušební jízdy jeho škuneru k nečekané nehodě. Osud jej pak zavede do místní kavárny Hukilau, kde se setkává nejen s podezřívavými pohledy hostů, ale také s mladou a krásnou Lucy Whitmore (Drew Barrymore), jejíž šarm mu ihned učaruje.
Henry neodolá čerstvé vzpomínce na Lucy a její metodický způsob rozpitvání oplatek, ze kterých před jeho udiveným zrakem postavila dokonalý model vigvamu, a následující den navštíví kavárnu znovu. Lucy opět sedí sama se svými oplatkami, ze kterých tentokrát skládá velmi dekorativní srub. Když se jí u obdivuhodné vaflové stavby nedaří upevnit dveře, Henry vycítí svou příležitost, popadne párátko a problém elegantně vyřeší. Henry se dá s Lucy do řeči a během zajímavé konverzace o oplatkách a mořských savcích v ní začíná nacházet stále větší zalíbení. Poruší své vlastní pravidlo o seznamování s místními děvčaty a domluví si s Lucy další schůzku. Když ale následující den dorazí a odvolává se na předchozí setkání, Lucy jej považuje za blázna a zavolá pomoc. Lucy nemá ani nejmenší ponětí, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života…
Baba na zabití

Alex (Ben Stiller) a Nancy (Drew Barrymore) velmi výhodně zakoupí dům na Brooklynu, který má však jedinou drobnou vadu. V jeho prvním patře žije nájemník. Lépe řečeno nájemnice. Velmi stará a na první pohled sympatická babička (Eileen Essel). Soužití trojice v jednom domě ale není lehké. Paní je poněkud hluchá, občas v noci u velmi hlasitě puštěné televize usne, je členkou početného dechového orchestru a neustále má nějaké závady v domácnosti. Hučí jí vodovodní trubky, běhají po bytě potkani a myši, potřebuje vynést smetí apod.
Baba na zabitíManželé zprvu staré paní rádi pomohou, ale velmi záhy zjistí, že je dost využívá a že sami se ani pořádně nevyspí, natož, aby mohli přes den pracovat. Díky ní také oba přicházejí o svou práci. Začíná zmiňovaný souboj, jehož cílem je jediné. Zbavit se jí. Ať už odsunem na jiné místo planety nebo raději její totální likvidací. Metody, které manželé používají, skutečně někdy připomínají slavnou sérii komedií s malým Kevinem.
Baba na zabitíJsou však snad ještě více nereálné. Např. metoda promáčení si vlastního stropu v naději, že se pod stařenou protrhne a propadne skrz něj. U některých scén prostě vybuchnete smíchy. Možná vás napadne, že místy film není ani tak komedií jako spíš parodií na komedie.

životopis Drew

27. února 2007 v 22:33 Drew Barrymore

Drew BarrymoreObrázek “http://www.celebopedia.com/drew-barrymore/images/drew-barrymore.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://www.sinema.com/pic/kisiler/d/drew_barrymore_150.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://images.movieeye.com/images/celebs/drew_barrymore.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Andrew (Drew) Blythe Barrymore se narodila 22.2.1975 v Californii. Otec John Drew, matka Ildiko Jaid, oba prarodiče byli herci. Za kmotra jí byl režisér Steven Spielberg a za kmotru herečka Sophia Loren, tak se od malé Drew očekávalo, že bude kráčet v hereckých stopách. Už ve dvou letech se objevila v televizním filmu Suddenly Love, o dva roky později ve filmu Alteres States. Do širšího podvědomí se dostala ve svých sedmi letech, kdy si zahrála holčičku Gertie ve filmu E.T.mimozemšťan. Obrovský úspěch jí přinesl role ve filmu Irreconcilable Differences (1984) a Firestarter (1984).

Poté nedokázala zvládnou popularitu, chodila na večírky a v devíti detech se opíjela, v deseti začala kouřit marihuanu, a ve dvanácti přešla na kokain. Nakonec skončila v rehabilitačním centru. Touha po herectví byla větší než závislost na drogách, tak se úspěšně vyléčila. Později o svých zkušenostech napsala autobiografii Little Girl Lost. V roce 1992 si zahrála ve filmu Poison Ivy, o rok později v televizním filmu The Amy Fischer story. Následovali filmy jako jsou Pistolnice, horor Vřískot, role novinářky Josie Gellerové, která se kvůli článku vrátí na střední školu ve filmu Nepolíbená, akční komedie Charlieho andílci, kde se dočkala i neméně úspěsného pokračování, Baba na zabití,……….

Byla dvakrát dvaná. V 19 letech se provdala za herce Jeremyho Thomase, ale manželství netrvalo dlouho (1994-1995) jako i to druhé s Tomem Greenem (2001-2002).


....about....

27. února 2007 v 9:37 Cinderella Story

Cinderella Story

TrailerTrailerTrailer

Hrají: Hilary Duff, Rupert Grint, Joshua Jackson, Jennifer Coolidge
Režie: Mark Rosman Rok: 2004

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V "Moderní Popelce" - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny.Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames, Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?

.......about Keira

26. února 2007 v 19:01 Keira Knightley

Keira Knightley

Datum narození: 26.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie


Keira se herectví věnuje už od dětství. Když jí byly pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleyho a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Rupperta Gravese.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.
V Hollywoodu se prosadila rolí guvernérovy dcery Elizabeth Swannové v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí černé perly. Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů. Účinkovala v krátkých filmech Deflation a New Year's Eve. V roce 2003 se také objevila ve velmi úspěšném anglickém filmu Láska nebeská kde dostala menší roli novomanželky Juliet.
Jako Jackie Priceová zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka, kde si zahrála po boku Adriena Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky, když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala", vzpomíná Keira.
Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonnyho Scotta, Domino.
Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swannové ve snímku Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí Černé Perly, se zde po jejim boku objevil Johnny Depp a Orlando Bloom. V současné době je hotové již třetí pokračování, které se do kin dostane příští rok. Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta - Atonement.


about Johnny

26. února 2007 v 10:59 Johnny Depp

Johnny Depp

http://phantasmagoric_splendor.theplebocompany.com/images/Johnny%20Depp%20-%20OHM%20GUH%203.5.jpg

Johnny Depp, celým jménem John Christopher Depp, se narodil 9. června 1963 v Owensboro ve státě Kentucky. Jeho otec byl inženýr a matka v domácnosti. Johnny má ještě tři starší sourozence- dvě sestry a jednoho bratra. Když mu bylo sedm let přestěhovali se na Floridu, kde Johnny chodil na střední školu. Brzy ale začal mít problémy s drogami a krádežemi. V této době zřejmě na herectví neměl ani pomyšlení. Zajímal se o elektrickou kytaru, které věnoval všechen svůj čas a hrál v několika kapelách .Se svou kapelou Flame vystupoval ve floridských nočních klubech a největšího úspěchu skupina dosáhla, když po změně jména na Kids hrála jako předkapela před vystoupením slavného Iggy Popa.

V roce 1983 se oženil s Lori Anne Allison, se kterou se o dva roky později rozvedl. Lori pracovala u filmu jako maskérka. A právě ona udělala pro jeho hereckou kariéru první a nejdůležitější krok. Seznámila ho totiž s Nicolasem Cagem, který ho poté představil svému agentovi. A první filmová role byla tu. V hororu Wese Cravena Noční můra v Elm Street velmi vynikl. Johnny pak začal navštěvovat losangeleské Loft Studio.

Po absolvování hereckého kursu získal malou roli vojáka v oscarovém válečném dramatu Olivera Stonea Četa, ovšem na plátně se moc dlouho neohřál. Pak ale přišla role, která s jeho kariérou zahýbala nejvíce. Nejednalo se o roli filmovou, ale televizní. Mladý detektiv Tommy Hanson pracující v oddělení zaměřeném na zločinnost mladistvých v seriálu Jump Street 21, mu vynesla slávu a davy fanynek.
Johnny získal hlavní roli ve filmu Střihoruký Edward. Deppovou partnerkou se ve filmu stala Winona Ryder a jejich následně vzniklý vztah byl velice intenzivní.

Později dostal možnost zahrát si ve filmu Don Juan DeMarco, největšího milovníka všech dob. Ve filmu Dead Man ztvárnil spisovatele Williama Blakea. Dalším známým filmem je pak Donnie Brasco, kde si zahrál tajného policistu, infiltrujícího se do mafie. Zahrál si zde po boku Al Pacina. I film Strach a hnus v Las Vegas patří mezi velmi netradiční snímky. Depp si zde zahrál novináře Raoula Dukea, který je stále pod vlivem silných drog a jeho představy podle toho také vypadají.

V roce 1999 se sešel s Timem Burtonem a společně natočili Ospalou díru, obrazově brilantní retrohoror.
V poslední době jsme Johnnyho mohli vidět v dramatu Než se setmí a to hned v dvojroli transsexuála a kubánského vězeňského dozorce. A znovu si také úspěšně zopakoval spolupráci s Lassem Hallstromem, tentokrát ve filmu Čokoláda, kde si zahrál cikána, do kterého se zamiluje svobodná matka v podání Juliette Binoche.
Známý je i životopisný snímek Kokain, kde hraje George Junga, největší americkou spojku s kolumbijskými drogovými kartely, muže, jenž kokain rozšířil v 70. a 80. letech do celých Spojených států.

Po několika známostech, mezi které patřila i topmodelka Kate Moss, se Johnny usadil a oženil s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou. Před dvěma lety se jim narodila dcera Lily-Rose Melody, která pro něj znamená v životě nejvíce.

Jake Gyllenhaal

26. února 2007 v 10:25 Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal


http://mayday.press.ne.jp/jake/topimg/metro.jpghttp://www.aristoi.org/albums/jakegyllenhaal/jake_gyllenhaal_02.thumb.jpghttp://entimg.msn.com/i/gal/JakeGyllenhaalRETNA/F3MCAB0488422227_400.jpg

Jake se narodil 19. prosince ve znamení Střelce v Los Angeles. Jeho otec je režisér (Stephen Gyllenhaal) a matka scénáristka (Naomi Fonerová). Jake se herectví věnuje už od dětství. Také jeho sestra Maggie je herečka (hrála jeho sestru v Donnie Darko). Jeho hereckým debutem byla komedii Rona Underwooda Dobrodruzi z velkoměsta (City Slickers, 1991), kde si zahrál syna Billyho Crystala. Ale především na sebe upozornil postavou raketového nadšence Homera Hickama v retrodramatu Říjnové nebe (r. J. Johnston). Za roli ve filmu jako vizoinářský hrdina ve fantastickém snímku Donnie Darko, byl nominován na Indenpendent Spirit Award.
Studoval na Kolumbijské unoverzitě v New Yorku, ale studium nedokončil. Na jaře 2002 je obsazen do jedné z hlavních rolí v londýnské inscenaci hry Kennetha Lonergana, To je naše mládí. Byl také hostem v televizním seriálu Homicide: Life on the street (Oddělení vražd:Život na ulici).
V roce 2005 si zahrál ve filmu Johna Maddena Důkaz, který vypráví příběh mladé ženy Catherine ( Gwyneth Paltrow), kterou pronásleduje minulost jejích otce, matematického vědce Roberta (Anthony Hopkins). Důkaz odhaluje spojení mezi genialitou a šílenstvím, křehký vztah mezi otci a dcerami a také podstatu pravdy a rodiny. Jake se tady objevuje v roli Hala, kterývyužije přechodné známosti s Catherine a po smrti jejího otce Roberta ji požádá, jestli si může projít otcovy záznamy. Jejich rodinu pak navštěvuje denně a jeho vztahy s Catherine se víc a víc prohlubují. Přitom si ale uvědomuje, jak moc ji tím ubližuje a omezuje. Cítí ale, že musí najít něco, co by mohlo být přínosné pro další matematické práce.
V letech 2005/2006 byl obsazen do role Jacka Twista ve filmu Zkrocená hora od režiséra Anga Leeho, který byl oceněn několika oscary. Je to příběh dvou mladých můžů - rančera a kovboje, kteří se poznali v létě roku 1963 a stali se přáteli na celý život. Spolu prožívají spoustu radostí ale zároveň i tragédií, a právě díky těm poznávají slabost a sílu lásky. Film získal na MFF v Benátkách hlavní cenu Zlatého lva a byl nominován v sedmi kategoriích na Zlatý glóbus.Vedle Jake Gyllenhaala se zde objevil Heath Ledger v roli Ennise Del Mara.
V té samé době slavil úspěch ve snímku Sama Mendese Mariňák po boku Jamieho Foxxe a Petera Sarsgaarda.
Mezi jeho další úspěchy patří i katastrofický thriller Rolanda Emmericha Den poté ( The Day After Tommorow) z roku 2004

Úvod

25. února 2007 v 18:28

Vítej na mém blogu!! :-)

Ahoj, teď pracuju na sériích Gilmorových děvčat. Jde to docela pomalu, co se dá dělat :-)

Doufám, že se vám tu bude líbit!!!

about Kate :)

25. února 2007 v 16:07 Kate Hudson

Kate Hudson

http://www.celebopedia.com/hudson/images/kate_hudson.jpghttp://www.kate-hudson.com.ar/pictures/kate-hudson.jpghttp://img.timeinc.net/people/i/2006/features/theysaid/060717/kate_hudson.jpg
Narodila se 19.dubna 1979 v Los Angeles, ve znamení Berana. Je dcerou zpěváka a herce Billa Hudsona a herečky Goldie Hawnové. Vyrůstala u matky a jejího dlouholetého druha, herce Kurta Russella. Absolvovala hereckou školu Crossroads v Santa Monice a jako herečka začínala menšími rolemi v dramatických TV seriálech Party of Five (Večírek pro pět) a EZ Streets.

Její první velkou film. příležitostí se stala postava naivní a nešikovné Cindy, která po všech peripetiích silvestrovské noci nalezne skutečnou lásku, v hořké komedii 200 cigaret (r. R. B. Garciaová). Skutečný průlom v její kariéře však znamenala teprve role atraktivní suverénky Penny Lane, hlavy skupiny fanynek zvaných Kapelnice, v hudební retrokomedii z rockového zákulisí Na pokraji slávy (r. C. Crowe).

Tato vedlejší úloha, původně zamýšlená pro Sarah Polleyovou, jí vynesla Zlatý glóbus 2000 a nominaci na Oscara 2000. Další filmy v její kariéře jsou Dr. T. a jeho ženy "Dr. T & the Women" (2000) v roli Dee Dee dcery gynekologa a historický příběh z 19. století Čtyři pírka "The Four Feathers" (2002).

Z pěti jejích vlastních a nevlastních sourozenců se herectví věnuje starší bratr Oliver Hudson. Od 1999 je jejím životním partnerem Chris Robinson, zpěvák rockové skupiny Black Crowes.

Otázky pro Emmu

25. února 2007 v 13:37 Emma Watson
Obrazek

O: Co se stane ve čtvrtém filmu s tvou postavou Hermiony?
E: Najde si přítele a Harry a Ron z toho budou v šoku. Zvláště pak pro Rona. Nikdy si neuvědomil, že je Hermiona děvče a je pro něj velice těžké, když se Hermione dostává pozornosti od jiného chlapce. A ještě k tomu když ten kluk, co s ním jde Hermiona na ples, je jeho vzorem, má ho za hrdinu.

O: Museli jste brát lekce tance kvůli scénám z plesu. Jaké to bylo?
E: Velice zábavné, protože klukům to opravdu nešlo. Tohle je první HP film, kde se o sebe holky a kluci poprvé projevují zájem. Často to vede k trapným situacím a to je patrně hlavně v tanečních scénách. Všechna děvčata byla nadšená z toho, že se budem učit, jak se správně hýbat, ale kluci si jen pomysleli: "Opravdu po mě nechtějte, abych šel na taneční parket"

O: A co ty? Byl pro tebe tanec těžký?
E: Ano, trochu mě to zklamalo. Vlastně jsme se museli učit velice obtížný valčík, ale režisér naštěstií nechtěl, aby byl náš výkon profesionální. Chtěl, aby byly vidět naše nemotorné pohyby.

O: Je pro tebe lehčí mít rande teď, když jsi slavná?
E: Vlastně ne, pořád je to těžké. Jsem jen obyčejná puberťačka, která neví, jak mluvit s klukama. A nemyslím si, že je rozdíl v tom, jestli jste slavní nebo ne.

O: Máš kluka?
E: Neměla jsem na to vůbec čas. Filmuju jedenáct měsiců v roce a když mám volno, chci být s přáteli a s rodinou. Take musím dělat věci do školy a podobně..

O: Vždyť můžeš mít skvělého kluka z natáčení, například Daniela...
E: Ale vůbec ne, Dan je JEN kamarád. Kolovali drby, kde se o nás dvou psalo, ale my se tomu jen smáli. Lide píšou spoustu divných věcí. Na začátku jsem četla každé slovo a byla jsem hrozně naštvaná, ale teť vím, že je lepší způsob: Smát se tomu!

About Emma

25. února 2007 v 13:22 Emma Watson

Emma Watson


ema1.jpg
Emma se narodila 15. dubna 1990 v Oxfordu, v Anglii, ve znamení Berana. Emma své herecké zkušenosti sbírala už od malička v různých divadelních představeních. V sedmi letech pak vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.

Emma zbožňuje zvířata, nejvíc kočky, doma má dvě - Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, protože i když je to obr, umí být velmi citlivý. Emma Watson ztvárňuje už počtvrté, Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.
Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Ze sportu ji baví hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Do jejích oblíbených aktivit patří především navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.


Jak jde čas s Rose

24. února 2007 v 19:24 Rose McGowan
Tak jde čas...


něco o Rose

24. února 2007 v 19:04 Rose McGowan
Rose McGowan se narodila 5. září 1973 ve Florencii v Itálii - v rodině s pěti dětmi. Její otec byl Ir a pracoval jako umělec a matka byla Francouzka a byla spisovatelka, která nyní pracuje pro microsoft. Své dětství strávila ježděním po Evropě. Když jí bylo 10 let, její otec opustil matku kvůli chůvě. Její rodiče se pak rozvedli a Rose se přestěhovala k babičce do Gig Harboru ve Washingtonu.
Jejím prvním úspěšným filmem byl The Doom Generation. Dobrý výkon, který předvedla, přispěl k tomu, že byla nominována na objev roku na 1996 Independent Spirit Awards. K tomu jí pomohl také horor Vřískot, kde si zahrála kamarádku, kterou vrah zabil ve dveřích garáže.
http://cache.eonline.com/Gossip/Fashion/Images2005/mcgowan.rose.011905.jpghttp://img186.imageshack.us/img186/5140/rosemcgowan25nu.jpg
Od této doby Rose hrála ve filmech non-stop. V roce 1997 hrála dokonce ve čtyřech filmech, které se objevily na Sundance Film Festival: Going All the Way, Lewis & Clark & George, miniaturní role v Nowhere a krátký film Seed. V roce 1998 Rose hrála s Benem Affleckem a Peterem O'Toolem v thrileru Phantoms a v nezávislém filmu Southie, který vyhrál nejlepší snímek na Seattle Film Festival 2000.
Už předtím, v roce 1997 Rose potkala šokujícího rockera Marilyna Mansona. Manson se právě přistěhoval do Hoolywoodu a říkal: "Jediného člověka, kterého chci potkat je Rose McGowan." Tenkrát ještě měla milence, ale nebyla s ním šťastná a tak vztah skončila. Zanedlouho potom začala chodit s Marilynem. Žili spolu dlouho a v roce 1999 ji Manson požádal o ruku. Bylo to prý velmi romantické: Leželi ve vaně a kolem hořely svíčky. Rose oznámila, že se za něho vdá, i když to nikdy neudělala, ale koupili si spolu dům. V lednu roku 2001 se rozešli. "Byla to skvělá láska. Ale náš životní styl je jiný." řekla Rose.
Nějaký čas po tom měla rande s Davidem Zczenkem, vrchním editorem časopisu Men's Health. Potkali se na koncertě Bruce Springsteena v Las Vegas. "Springsteenovy koncerty jsou hodně dlouhé a já jsem měla velký hlad. Najedla jsem se a chystala se odejít, ale-jako typická herečka-neměla jsem peníze. David stál za mnou a já jsem se na něho otočila a zeptala se: 'Moc se omlouvám, ale nepučil by jste mi peníze? Moc je potřebuji.' On mi půjčil a pak jsme byli spolu", řekla o seznámení Rose.
Další Roseina role byla v roce 1999,v temné komedii Jawbreaker. Dále si zahrála v Monkeybone a v Ready to Rumble, který byl o dvou Wrestlingových fanoušcích.
V roce 2001 se Rose dostala do Charmed, kde hrála nejmladší ztracenou sestru Halliwellových sester- Piper (Holly M. Combs) a Phoebe (Alyssa Milano). Chvíli po tom překvapila svým novým vzhledem, kdy si udělala z černých vlasů červeno-rezavé vlasy. "Ze svého starého vzhledu jsem byla unavená", říká. Strávila prý 12 hodin zesvětlováním vlasů.
Natalie Portman

24. února 2007 v 14:16 Natalie Portman
Natalie Portman se jako jediné dítě rodičů Avnera (lékař, odborník na léčbu neplodnosti) a Shelley (výtvarnice) narodila 9. června 1981 v Jeruzalémě v Izraeli. V této zemi se však příliš dlouho neohřála, poněvadž v jejích třech letech se celá rodina přestěhovala do Marylandu v Americe. Po dalších šesti letech se ovšem přestěhovali znovu, tentokrát na Long Island v New Yorku, kde Natalie žije společně se svým pejskem Charliem dodnes. Když jí bylo jedenáct let, vyhlédl si ji scout módní agentury a Natalie se vrhla do světa modelingu, díky kterému se později dostala ke svému filmovému debutu ve filmu Léon. http://www.natalieportman.com/picstemp/Natalie%20Portman.jpg
Léona natočila když jí bylo pouhých dvanáct let. Psal se rok 1994. V té době si své rodné příjmení Hershlag změnila na Portman, což bylo dívčí jméno její babičky. Film Léon byl velice kladně ohodnocen filmovými kritiky a Natalie díky svému nespornému hereckému talentu a přesvědčivém výkonu za roli Mathildy získala ocenění 'Young star awards' jako nejlepší herečka v dramatu. Tato role ji vynesla mezi nejzářivější hvězdy její věkové kategorie a nabídky se jen hrnuly.
V roce 1995 si Nat zahrála ve dvou filmech - 'Ve vývoji' a 'Nelítosný souboj'. V roce 1996 následovaly tři filmy. Prvním z nich byl muzikál 'Všichni říkají miluji Tě', kde se Natalie objevila po boku skvělých herců jako např. Goldie Hawnové, Alana Aldy a Woodyho Allena. Následoval film Nádherný holky, ve kterém si podle kritiků zasloužila Oscara. Bohužel se tak nestalo. Posledním filmem v roce 2006 byl 'Mars útočí' - a potom tříletá pauza, během které se Natalie objevila pouze v divadelní hře na Broadwayi - Deník Anny Frankové, a byla velice kladně ohodnocena filmovými kritiky.
Přišel rok 1999 a v kinech se objevil první díl 'nové trilogie' Hvězdných válek - Star Wars, epizoda I - Skrytá hrozba, ve kterém role královny Padmé Amidaly Natalii katapultovala mezi nejzářivější hvězdy Hollywoodu a mezi nejlepší herečky na světě. (Bylo jí teprve něco přes 16 let !) Trilogií Star Wars měla Natalie zajištěnou práci na dalších šest let dopředu. Ovšem Nat nezahálela a během roku 1999 natočila ještě dva další filmy, Kdekoliv jen ne tady! (Anywhere but here) a Jdi za svým srdcem (Where the heart is) .
V roce 2002 se do kin dostal druhý díl Star Wars- a sice epizoda II - Klony útočí. Tento film sice kritici 'zdrbli' ale Natalie jen potvrdila svůj post skvělé herečky a krásné mladé ženy. Už v té době se šuškalo, že Natalie dostane roli ve filmu Návrat do Cold mountain, a skutečně, o rok později (tedy v roce 2003) se Nat v tomto filmu skutečně objevila, i když jen v miniroličce.
Roku 2004 se opět setkala na plátně s kolegou z Cold Mountain - Judem Lawem , a sice v cenami ověnčeném filmu Na dotek (Closer). Za svůj skvělý výkon si dokonce vysloužila Zlatý Glób v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli, jelikož v roli záhadné Alice (Jane) byla prostě skvělá. V témže roce Nat také natočial skvělou romantickou komedii Garden State.
V roce 2005 se Natalie objevila ve filmu Free Zone, a v téhož roku měl do kin přijít a očekávaný snímek V jako Vendeta (V for Vendetta), který byl ale kvůli teroristickým útokům v Londýně z léta toho roku přesunut až na jaro roku 2006. V květnu 2005 také do kin přichází poslední část trilogie hvězdných válek - Star wars, epizoda III - Pomsta Sithů.
Od té doby jako by se s novými filmy roztrhl pytel :-) Letos Nat dokončila film Goya's Ghosts, režírovaný českým režisérem Milošem Formanem, do kin přišel i její další snímek Paris, Je t'aime a na jaře jsme se také konečně dočkali filmu V jako Vendeta, který měl veliký úspěch a byl to kasovní trhák nejen v USA. Tohoto roku se také dokončuje připravovaný film Mr. Magorium's Wonder emporium, kde Nat hraje spolu s Dustinem Hoffmanem.


Truhla mrtvého muže

23. února 2007 v 14:27 Piráti z Karibiku
Kapitán Jack je zpět… a s ním i Will Turner, Elizabeth Swann a celá řada nových i dobře známých postav, které se vrací na plátna kin v druhém dílu velkolepé ságy Piráti z Karibiku. V hlavních rolích se znovu představí Johny Depp jemuž role Jacka Sparrowa vynesla nominaci na Oscara, Orlando Bloom a Keira Knightley, která má od loňského roku také na kontě oscarovou nominaci.

V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003, které vzniklo opět pod vedením producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Gorea Verbinskiho je kapitán Jack Sparrow znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi (Bill Nighy), který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách. Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelský naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou (Naomi Harris) a dokonce i na tajemné setkání s Willovým dlouho ztraceným otcem Štruplem Billem Stellan Skarsgard.

Mezitím si nemilosrdný lovec pirátů lord Cutler Beckett (Tom Hollander) z Východoindické společnosti začíná brousit zuby na bájnou Truhlu mrtvého muže. Dávná legenda praví, že ten, kdo se truhly zmocní, bude moci ovládnout Davyho Jonese a celou jeho posádku - a Beckett chce této obrovské síly využít k tomu, aby jednou provždy očistil Karibik od všech pirátů, kteří jej křižují. Časy se mění a skutečnými loupeživými piráty se pomalu stávají draví obchodníci a úředníci… zatímco staromódním bukanýrům jako je Jack, kterému jde především o dobrodružství a nespoutaný způsob života, hrozí vymření.

http://kino.tiscali.cz/apollo/f_pictures/200512113234073529.jpg