NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!! :-))

Mischa Barton

19. prosince 2006 v 20:37 | Lucie |  o.c california

Mischa Barton alias Marissa Cooper

Narodila se 24.ledna 1986 v Londýně. Herečka Mischa Barton není u nás velmi známá, ale mohli jste ji videět už v několika filmech pouštěných u nás, kde si zahrála vedlejší roli. Ale pojďme pěkně od začátku.
Její herecká kariéra začala v Newyorském divadle, kde si zahrála hlavní roli ve hře Tonyho Kushnera. Kromě hraní stihla začít dělat modelku- konkrétně dětskou modelku pro Calvina Kleina v agentuře Ford Modeling. Na New York Shakespeare Festival se představila ve hrách Where the Truth Lies a One Flea Spare. Jejím prvním filmovým debutem byl v roce 1997 film Lawn Dogs, kde hrála po boku Sama Rockwella. Objevila se i ve známějších filmech, s Julií Roberts a Hughem Grantem v Notting Hill a s Brucem Willisem v Šestém smyslu. Dále se objevila ve filmech Skipped Parts (2000) s Drew Barrymore a Jasonem Leightem, Paranoid (2000) s Jessicou Alba, Tart (2001)s Melanie Griffith nebo v rovr 2001 ve filmu Lost and delirious (Stracená) po boku Piper Perabo. Slávu jí však přinesla až role Marissy Cooper v seriálu The O.C.*California, který se začal točit v roce 2003. V Americe tak každý poznal její jméno.
Co se týká školy,navštěvovala (spolu sě Scarlett Johansson a Christinou Ricci) Manhattan´s Proffesional Children´s School a ráda by pokračovala v studiu na vysoké škole, najraději na Yale v Connecicute. Mischa je známá i tím, že si zahrála ve videoklipu Enrigueho Iglesiase k pesničce Addicted a nejnověji se objevila i ve videoklipu Jamesa Blutna Goodbye My Lover.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama